Komfortowa Klimatyzacja

Oferujemy Państwu wysokiej klasy klimatyzacje, które z powodzeniem zastosować można zarówno do pomieszczeń użytkowych, jak i lokali mieszkalnych. Są to urządzenia przede wszystkim solidne i wytrzymałe, charakteryzujące się przy tym szerokimi walorami natury estetycznej. 

Jesteśmy przedstawicielem wiodących firm takich jak Daikin, Panasonic, Fujitsu, AirWell, Tosot.

Daikin Katowice
Serwis wentylacji śląsk

Wentylacja

Realizujemy instalacje wentylacyjne w biurach, restauracjach oraz w budownictwie przemysłowym. Niezależnie od rozmiarów projektu nasi specjaliści dążą do właściwej wartości współczynnika IAQ (ang. Indoor Air Quality), który określa jakość powietrza wewnętrznego.

W celu zachowania właściwej jakości powietrza w budynku bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła za pomocą centrali wentylacyjnej z wymiennikiem ciepła.

Automatyzacja Klimatyzacji Katowice

Automatyka

Zadaniem stworzenia systemu automatyki jest zminimalizowanie potrzeby ustawiania ręcznego przez człowieka. Układy te mają za zadanie redukcję tych działań przede wszystkim z uwagi na ekonomię oraz wygodę. Z uwagi na precyzję działania okazuje się to w dłuższym czasie eksploatacji sporo tańszym i skuteczniejszym sposobem działania niż regulacja ręczna.

Darmowa konsultacja

Doradztwo i konsultacje – systemy klimatyzacji Katowice i okolice.

© Copyright 1997-2019 termlux.pl - All Rights Reserved